Usmievajúca sa žena v bielom plášti sa pozerá do mikroskopu v jasnom laboratóriu.

Naše švajčiarske dedičstvo a myslenie formovali prístup značky meridol® k starostlivosti o ústnu dutinu a odrážajú sa v našich základných filozofiách:

1. Istota vedy

Máme hlbokú túžbu a ochotu neustále sa učiť, vyvíjať a tvoriť, aby sme skutočne ovplyvnili a zlepšili svet okolo nás.

2. Vášeň pre spoluprácu

Veríme, že otvorená spolupráca a budovanie silných partnerstiev s odborníkmi v oblasti zubného lekárstva a našou komunitou prinášajú všetkým účinejššie výsledky.

Biela fľaša ústnej vody "meridol" vedľa bieleho obalu s informáciami v nemčine a grafikou zubov.

Značka meridol® bola pôvodne uvedená na trh vo Švajčiarsku v roku 1986 ako ústna voda, potom sa rozšírila a v Nemecku uviedla na trh zubnú pastu meridol® (1995) a zubnú kefku meridol® (2002). V rámci svojho priekopníctva začala značka meridol® ako prvá spolupracovať s vedcami a nadviazala spoluprácu so zubnými lekármi, aby mohla podložiť svoju účinnosť dôveryhodnými vedeckými dôkazmi.

Veríme, že ďasná majú moc zmeniť celkové zdravie jednotlivcov aj populácie. Našou vášňou je umožniť ľuďom starať sa o svoje ďasná a eliminovať následky ochorení ďasien.

Vďaka našim overeným vedeckým poznatkom a spolupráci s odborníkmi poskytujeme riešenia, ktoré pomáhajú pôsobiť na príčinu problémov s ďasnami a zaisťovať trvalú ochranu ďasien pre lepšie zdravie v budúcnosti.

 1. Biela fľaša a obal ústnej vody

  1986 meridol® prichádza na trh s ústnou vodou Gum Protection - významný míľnik v starostlivosti o ústnu dutinu.

 2. Zubná kefka s nanesenou modrou zubnou pastou na modrom povrchu.

  1993 meridol® uvádza na trh zubnú pastu Gum Protection - prvú prémiovú zubnú pastu na problémy s ďasnami.

 3. Reklama na zubnú kefku

  2002 meridol® uvádza na trh zubnú kefku Gum Protection - prvú zubnú kefku s mikrojemnými kónickými vláknami mimo Ázie, čím stanovuje ďalší míľnik v kategórii ústnej starostlivosti.

 4. Výrobky ústnej hygieny značky

  2009-2010 meridol® rozširuje svoje portfólio o produktový rad Halitosis - klinicky overená prevencia zápachu z úst.

 5. Balenie zubnej pasty PARODONT EXPERT značky

  2017 Značka meridol® rozširuje portfólio o produktovú radu Parodont Expert - zameranú na boj proti príčinám problémov s ďasnami a prevenciu ústupu ďasien. Klinicky overené riešenie s vyššou účinnosťou v boji s baktériami ústneho plaku pre osoby s vážnymi problémami s ďasnami.

 6. Súprava výrobkov ústnej hygieny

  2022 meridol® rozširuje portfólio o produktovú radu Complete Care - klinicky overené riešenie, ktoré pomáha upokojovať ďasná a zároveň chráni zuby pred citlivosťou.

 7. Súprava výrobkov značky

  2023 meridol® predstavuje nové zloženie pre svoju radu Gum Protection a zubnú pastu Parodont Expert. Okrem toho meridol® predstavuje nové disigny naprieč celým svojím portfóliom.

Objavte naše produktové rady na starostlivosť o ďasná

Hľadáte ten správny prípravok pre svoje ďasná?

Urobte si náš test ďasien a zistite, ktoré produkty sú pre vás najvhodnejšie.

Urobte si test